Rubriky
Cyklojízdy Do práce na kole Různé

Nový web, cyklojízda za dveřmi, Do práce na kole jen o trochu dál

Na počátku dubna se v cyklistické Plzni dějí velké věci. „Plzeň na kole“ spouští tento nový web, přípravy na „Velkou plzeňskou jarní cyklojízdu“ 18. dubna jsou v plném proudu a nizozemský velvyslanec bude u toho, až se bude rozjíždět propagace na historicky první ročník kampaně „Do práce na kole“.

Web:
Od loňského podzimního rozjezdu iniciativy „Plzeň na kole“ jsme používali velmi provizorní mikroweb, od počátku dubna je to ale jinak. Nový plnohodnotný web nejenže už teď obsahuje mnohem více užitečných informací než ten předchozí, ale nabízí možnost informace lépe a přehledněji předávat těm, pro které je tvořen, tedy pro Plzeňanky a Plzeňany na kolech. Pokud Vám na webu něco chybí, něco byste si představovali jinak nebo se Vám snad něco konkrétního líbí, neváhejte a dejte nám vědět na [email protected] nebo v kontaktním webovém formuláři.

Velká plzeňská jarní cyklojízda:
Ve čtvrtek 18. dubna se v 17 hodin od „Andělíčka“ na náměstí Republiky rozjede „Velká plzeňská jarní cyklojízda“. Cyklojízda je svátkem městské cyklistické kultury a ukazuje, že i lidé na kolech a koloběžkách mají v městské dopravě své místo. Cyklojízda upozorní i na překážky, s nimiž se lidé na kolech v Plzni potýkají. Zveme vřele všechny plzeňské kolaře i kolařky, současné i budoucí. Pozvánku na cyklojízdu najdete zde na webu www.plzennakole.cz, stejně jako na Facebooku na http://bit.ly/CyklojizdaPlzen2013.

Do práce na kole:
Do práce na kole, kampaň na podporu každodenního využití bicyklu coby dopravního prostředku, se letos poprvé uskuteční i v Plzni. Postarají se o to „Centrum pro životní prostředí a zdraví“ a iniciativa „Plzeň na kole“. Více informací o plzeňské “větvi” “Do práce na kole” čekejte 3. dubna na webu www.plzenakole.cz.

Napsal: PPV