Rubriky
Do práce na kole

Do práce na kole 2013 proběhne v jedenácti městech! Registrace už v dubnu

Už se také nemůžete dočkat, až zima definitivně odkráčí a rozjedete spolu s námi nový ročník Do práce na kole? Máte se na co těšit, protože letos to bude opravdu velké. Zapojí se Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Ústí nad Labem, Pardubice, Jihlava, Jablonec nad Nisou, Uherské Hradiště a Olomouc. Registrovat se můžete v průběhu dubna. Členové Klubu přátel Auto*Matu startovné neplatí.

Pořadatelé ve všech těchto městech dosud hledají partnery, kteří by poskytli finanční i věcné zázemí pro akci. Máte-li tedy zájem podpořit Do práce na kole v některém z těchto měst, ozvěte se centrální koordinátorce kampaně na email [email protected].

Chtěla by si vaše firma uspořádat vnitrofiremní soutěž  mezi odděleními nebo pobočkami (dokonce i mimo zmíněných 11 měst)? Rádi vám s její organizací pomůžeme a poskytneme potřebné know-how.

Letos máte nově možnost účastnit se soutěže bez placení registračního poplatku: vstupte do Klubu přátel Auto*Matu! Jeho členové a členky budou mít totiž registraci zdarma, ovšem podmínkou je připsání první platby do 26. dubna. Vstupem podpoříte navíc i další aktivity iniciativy Auto*Mat a příspěvek si můžete odečíst z daní. Více informací o členství se dozvíte zde.

Už pro vás také finišujeme grafiku letošní kampaně. Rozhodně se máte na co těšit!

Převzato z www.dopracenakole.net