Rubriky
Cyklojízdy

Pozvánka na Velkou plzeňskou jarní cyklojízdu 2013

Pozvánka na Velkou plzeňskou jarní cyklojízdu 2013

VELKÁ PLZEŇSKÁ JARNÍ CYKLOJÍZDA ve zkratce

KDY: Ve čtvrtek 18. dubna v 17 hodin
KDE: Od „Andělíčka“ na náměstí Republiky
KDO: Plzeňanky a Plzeňané na kolech i koloběžkách

TRASA: Povede středem města
FACEBOOK: http://on.fb.me/CyklojizdaPlzen2013

Vyhlašujeme tímto termín konání plzeňské jarní cyklojízdy v roce 2013 na 18. dubna od 17.00 se srazem na náměstí Republiky u Andělíčka.

Na podzim 2012 uspořádala iniciativa Plzeň na kole historicky největší plzeňskou cyklojízdu, s více než 100 účastníky. V roce 2013 míříme na ZDVOJNÁSOBENÍ tohoto počtu! Věříme, že u toho budete s námi!

Veškeré informace (trasa, cíle cyklojízdy, doprovodný program, propojení s avizovaným prvním ročníkem akce „Do práce na kole“ v Plzni a mnohé další) postupně zveřejňujeme v akci na Facebooku, na profilu iniciativy Plzeň na kole na Facebooku, v e-mailovém zpravodaji (www.bit.ly/ZpravodajPnK) i na webu www.plzennakole.cz, konkrétně právě na té stránce, na které se nyní nacházíte. Buďte ve střehu, zvěte kamarády a těšte se!

Cyklojízdu podporují Škoda Plzně, Společnost pro veřejnou dopravu, Děti Země, Centrum pro životní prostředí a zdravíPlzeňané, K světu a Plzeň 2015.

Plakát cyklojízdy pro Vaše použití

Stáhněte si plakát cyklojízdy na nástěnku u Vás v domě, v práci nebo ve škole! Nejlepší je tisknout na žlutý papír, ale povolené jsou všechny barvy:)

PDF formátu A4 – Cyklojizda_2013_jarni_A4_final
PDF formátu A3 – Cyklojizda_2013_jarni_A3_final
Případně si stáhněte obrázek zde níže v JPG.

Cyklojizda_JARO_2013_plakat