Rubriky
Newslettery

Pozvánky na výstavu, diskusi, setkání s námi | Zpravodaj PlzeňNaKole (20)

Vážení přátelé městské cyklistiky v Plzni!

Vítáme vás u letos prvního čísla e-mailového zpravodaje iniciativy „Plzeň na kole“. Přinášíme vám čtyři pozvánky na akce, na kterých se s vámi rádi potkáme.

Členové iniciativy Plzeň na kole

2

Zveme vás na výstavu Města s dobrou adresou

Výstava vám představí neobvyklé příklady řešení veřejného prostoru, dopravy a pohybu ve městech. Skládá se z panelů s texty, fotografiemi a grafikami. Vznikla ve spolupráci s dánskou ambasádou a Asociací cykloměst. Součástí výstavy jsou i workshopy se studenty několika středních škol. V pondělí 22. února 2016 od 16 do 19 h zveme na workshop a diskusi s veřejností i vás (viz níže).

Výstava probíhá ve dnech 8.–22. února 2016, 10–18 h, Moving Station, Koperníkova 56 v Plzni. Více info o výstavě na našem webu nebo na facebooku.

3

O výstavě Města s dobrou adresou píší média

Novinky.cz, Plzeňský deník, QAP.cz, RegionPlzen.cz, Plzen.cz a CeskyPohled.eu.

4

Přijďte (nejen) s námi diskutovat, co pro vás znamená Město s dobrou adresou

Veřejný workshop a diskuse s veřejností na téma co je Město s dobrou adresou a jakou v tom hraje cyklodoprava roli a proč proběhne 22. února 2016 od 16 do 19 h v Moving Station (Koperníkova 56, Plzeň). Předtím je možné si na stejném místě prohlédnout výstavu Města s dobrou adresou (viz výše). Výstava a workshop probíhají v rámci projektu Město s dobrou adresou, který podpořil Nadační fond Zelený poklad. Více info o projektu na našem webu.

5

Seznamte se s iniciativou Plzeň na kole aneb o co usilujeme, co děláme, kdo jsme

Přijďte se s námi pobavit na téma cyklistiky v Plzni. Co se vám líbí? Co vám vadí nebo chybí? Co by se dalo zlepšit a jak? Představíme vám, co se povedlo a co chystáme a jsme zvědaví na vaše myšlenky, nápady či nabídky pomoci. Hostem setkání bude i Petr Pelc, autor projektu kolemplzne.cz (bikesharing v Plzni). Pojďme se vzájemně poznat! Těšíme se na vás!

Setkání proběhne v pátek 19. února 2016 od 17 do 19 h v kavárně Moving Station, Koperníkova 56 v Plzni.

6

V květnu Do práce (jedině) na kole

Do květnové kampaně Do práce na kole, se můžete letos zapojit i vy. Vloni jezdilo v Plzni 235 jednotlivců v 72 týmech. Je tisíc důvodů proč jezdit DO PRÁCE NA KOLE. A jaký je ten váš?

Registrace do celorepublikové kampaně, kterou organizuje sdružení Auto*Mat a v Plzni naše iniciativa, bude probíhat od cca 9. března do konce dubna na stránkách www.dopracenakole.cz. Už teď přemýšletejte nad tím, s kým sestavíte tým a s kým projezdíte květen na kole. O kampani vás budeme brzy informovat na našem webu i na Facebooku.

7
Iniciativa Plzeň na kole

www.plzennakole.cz
Sledujte nás na Facebooku!