Rubriky
Cyklojízdy

Velká plzeňská jarní cyklojízda 2013 | Fotografie, videa, informace

POZOR POZOR: Už víme termín podzimní cyklojízdy! 19. září 2013 od 17.00 od Andělíčka na náměstí Republiky. Sledujte nás na webu i Facebooku nebo se přihlaste k odběru e-mailového zpravodaje!

Velká plzeňská jarní cyklojízda 2013 dnes překonala rekord v účasti, když její trasu absolvovalo více než tři sta cyklistů a koloběžkařů. Překonala tak účast loňské podzimní cyklojízdy, které se 20. září 2012 zúčastnilo 102 lidí. Tuto oslavu městské cyklistiky zorganizovala neformální iniciativa Plzeň na kole, aby ukázala, že i lidé na kolech a koloběžkách mají v městské dopravě své místo.

Fotografie a videa z Velké plzeňské jarní cyklojízdy 18. dubna 2013

Zprostředkujeme ostatním odkazy na Vaše fotogalerie a videa online. Umístěte odkazy na své fotogalerie a své online umístěna videa na www.facebook.com/plzennakole nebo je pošlete e-mailem na [email protected]. Umístíme je do níže uvedeného seznamu, kde všichni najdou všechno, co se k nám dostane. Čím dříve odkazy pošlete, tím dříve se zde objeví. Neposílejte prosím odkazy na jednotlivé fotografie, ani neposílejte fotografie v příloze e-mailu (pokud nám je nechcete dát k dispozici pro naše využití).

Seznam fotogalerií z cyklojízdy 18. dubna 2013

Seznam videí z cyklojízdy 18. dubna 2013

  • Eva Haunerová (video)
  • Kay Mis (video)
  • Tomáš Macek – Netopýr (video)
  • … (posílejte další)

Soutěž o nejlepší fotografii a video Do fotosoutěže se do uzávěrky 26. dubna přihlásil malý počet soutěžících, fotosoutěž byla proto zrušena.